PROJEKT: PROTEZA NOGI

Wykonanie i indywidualne dostosowanie specjalnej protezy nogi w klinice ortopedycznej na terenie Unii Europejskiej dla 5 osób będących ofiarami wojny.

PLAN: 5 OSÓB

Jeśli widzieliście zdjęcia bohaterskich obrońców z zakładów Azowstalu w Mariupolu to z pewnościa zauważyliście, że wielu z nich w wyniku walk zostało pozbawionych kończyn: rąk, nóg a mimo to walczyli nadal o swoją Ojczyznę. Ale nie tylko oni tracili kończyny bez których nie można normalnie żyć. Kończyny tracili także cywile, w tym DZIECI! To straszna tragedia dla tych, których to spotkało z winy bestialskiego wroga. Tu szczególnie trudno pomóc ale musimy to robić.

PRZEKAŻ DATEK

KOSZT: 350.000 PLN

Pomoc dla tych osób polega na wykonaniu protezy utraconej kończyny. Protezy są bardzo drogie stąd nasz projekt obejmuje tylko 5 osób w pierwszej fazie z uwagi na ogromny ich koszt. Protezy będą wykonane i dostosowane dla niepełnosprawnych, których leczenia podejmują się szpitale na Zachodzie Europy. Będziemy ogromnie wdzięczni jeśli wspomożecie nas w tym celu. Wyobrażcie sobie jak ciężko jest żyć dziewczynce, która utraciła nogę a przecież będzie rosnąć i problemy z protezą też będą się powiększać. Zwróćmy im razem normalne życie!